Образец заявления на исправление ошибки в решении суда

Иногда случается, что при написании решения суда была допущена ошибка, что в свою очередь делает невозможным исполнение решения суда. Для исправления такой ошибки необходимо написать соответствующее заявление в суд.

Заявление об исправлении описок или арифметических ошибок в судебном решении рассматривается в течение десяти дней со дня его поступления. По итогам рассмотрения заявления выносится определение суда.

Образец заявления на исправление ошибки в решении суда

До _(повне найменування)_ суду
м. ________ вул. ________
судді___________________

ПІБ повністю, дата народження,
місце реєстрації та проживання:
повна адреса та поштовий індекс,
засоби зв’язку.

Справа № ____________

Заява
про виправлення описок (помилки) в рішенні суду

_______ року ____________ судом було винесено рішення по цивільній справі № _________ за позовом ПІБ (позивача) до ПІБ (відповідача) про _____ (назва позовної заяви, наприклад про стягнення аліментів на утримання дитини).

Відповідно до ч. 1 ст. 269 ЦПК України: Суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.

При ознайомленні з текстом судового рішення мною виявлено, що в ньому допущені описки. А саме: ______ (вказуємо які саме помилки були допущені в рішенні суду).

Зазначені описки унеможливлюють виконання судового рішення.

На підставі вишевикладеного та керуючись ст. 269 ЦПК України, —

ПРОШУ:

Виправити описку в рішенні ______ суду по по цивільній справі № _________ за позовом ПІБ (позивача) до ПІБ (відповідача) про _____ : __________ (вказати що саме виправити)

«____»______________2022 р.                               __(підпис)__ ПІБ

Поделиться этой статьей с друзьями

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.